Pionier wśród producentów wyposażenia basenowego. Na rynku europejskim od przeszło 100 lat.

Dwa koncerny Fluidra i Zodiac® połączyły się aby zostać niekwestionowanym liderem na światowym rynku dostawców techniki basenowej i wellnessowej.

Zodiac® – rozpoznawalny specjalista w technice basenowej – wciąż poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań dzięki zapatrzeniu w poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań jest teraz częścią grupy Fluidra.  Pionierska marka Zodiac® dąży do ciągłego doskonalenia , stawiając na jakość i wzorowe standardy  w obsłudze klienta.

 • Innowacje od ponad 120 lat
 • Kompleksowe rozwiązania dla basenów
 • więcej niż 50 nowych produktów w ciągu 6 lat

Wizja marki Zodiac®  pod szyldem Fluidra jest jasna:

Creating …the perfect pool & wellness experience

+

Lat doświadczenia

+

Krajów

5,

Pracowników

1, mld €

Globalna sprzedaż

Fluidra to międzynarodowa, hiszpańska spółka notowana na rynku globalnym, której celem jest opracowywanie innowacyjnych produktów, usług i rozwiązań IoT dla  sektora prywatnego i komercyjnego. Firma działa w ponad 45 krajach i posiada portfel najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w branży, w tym Jandy®, AstralPool®, Polaris®, Cepex®, Zodiac®, CTX Professional® i Gre®.

Wiecej o koncernie Fluidra www.fluidra.com

Innowacje od ponad 120 lat.

Marka Zodiac® brand rozwija najlepsze technologie z nieprzerwanie  innowacyjnym  podejściem.

Podczas tych wszystkich lat odkrycia i wynalazki przeiosły firmę w niebo a później do wody. Przede wszystkim dzięki wynalezieniu pierwszego gumowego pontonu który dał firmie sławę która jest aktualna do dnia dzisiejszego.

Trendy rynkowe, pionierski duch i eterminacja w osiąganiu sukcesów. Te hasła stały się myslą przewodnią firmy Zodiac kierująca ja do stałej poprawy bezpieczeństwa oraz wzrostu wydajności

Dzięki tej filozofii w ciągu ostatnich 120 marka Zodiac zjednała sobie zaufanie partnerów oraz zbudowała dobry wizerunek marki.

Kompleksowe rozwiązania dla basenów

Zodiac Pool Care Europe, utworzony w 1998, zajmuje się tematami związanymi z uzdatnianiem  wody.  Naszym zdaniem jest wynalezienie, produkcja i dostarczenie innowacyjnych produktów dla twojego basenu:

Jako pionierska marka Zodiac nieustannie odnawia się poprzez nowe technologie ciągłe poszukiwanie lepszych wyników i silne zaangażowanie w jakość wytwarzanych produktów.

 Czyszczenie:

 • Grzanie
 • Osuszanie
 • Automatyzacja
 • Filtracja
 • Uzdatnianie wody

Misją jest innowacja

Każdego dnia mobilizujemy nasze siły projektując  innowacyjne i skuteczne rozwiązania, aby uwolnić cię od trudności związanych z utrzymaniem twojego basenu.

 • więcej niż 50 nowych produktów w ciągu 6 lat
 • więcej niż 700 ważnych patentów
 • zespół pracujący we wszystkich krajach
 • sprawdzanie poprawność – procedury dla nowych produktów

Możesz więc skoncentrować się na głównym powodzie dla którego zbudowałeś basen: RADOŚCI Z PŁYWANIA.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.